Home > Actueel > Nieuws > Carnavalsprogramma 2022 CV De Nachtgravers

Actueel

Nieuws

Carnavalsprogramma 2022 CV De Nachtgravers

17 februari 2022 - Beste Nachtgravers,

Afgelopen dinsdag kwam voor ons toch wel de verrassende mededeling dat carnaval in 2022 "gewoon" mogelijk is.

Natuurlijk willen wij als Nachtgravers niet achter blijven en dit feest graag met jullie vieren!

Echter is het realiseren van een tent en alles eromheen i.c.m. 4/5 dagen carnaval op dit moment niet meer haalbaar.

Maar:
We willen carnaval nu het weer kan niet helemaal voorbij laten gaan en daarom stellen we komende week alles in het werk om toch 2 dagen ouderwets carnaval met alle Nachtgravers te kunnen vieren!

Dit heeft tot gevolg dat de online quiz, eerder gepland op carnavalszaterdag niet doorgaat. We zijn aan het kijken of we deze op een later moment in kunnen plannen. De quiz ligt immers klaar en bederft niet.

Wat gaan we wel doen:

  • Zaterdagavond 26-02-2022
    Feestavond in het Paviljoen (en eventueel de kantine)
    Aanvang 19:00 tot 01:00
    • Muziek
    • Feest
    • Gezelligheid
  • Zondag 27-02-2022
    Matinee in het paviljoen voor jong en oud
    • Muziek
    • Vertier voor de kids en de "jonge" Nachtgravers
    • Gezelligheid
    Aanvang: 14:00 tot /- 23:00


Beide dagen zorgen wij ervoor dat je ook wat te eten kunt krijgen.
Uiteraard is het carnaval, dus wij zien eenieder graag in zijn mooiste carnavalstenue verschijnen!


Nog geen carnaval zoals 2 jaar geleden, maar toch wel meer als waar we lang op hebben durven hopen. Dus zorg dat je erbij bent en dat we deze dagen met zijn alle toch een knallend carnavalsweekend hebben!

Alaaf en graag tot volgende week

C.V. de Nachtgravers

Volg ons ook via: Facebook, Twitter en Instagram Instagram
© Copyright 2023 - Alle rechten voorbehouden